Коли в мене з’явилась нагода потрапити на оглядини апартаментів в елітному житловому комплексі ПАРУС, я ні хвилини не сумнівалась і швиденько застрибнула в машину.

В голові як завжди роїлось безліч думок: “це ж дорого”, “житло в межах рекреаційної зони?”, “а з відкритих терас не буде чутно концерту на день міста?”. Я їхала немов на побачення, з чітким завданням не закохатись. Але місія провалилась.

Я знала, по-справжньому вразити мене може лише завершений і зданий в експлуатацію комплекс, де кожна деталь – на своєму місці, де вже можна спростерігати за плином життя сусідів.

Ми ж приїхали оглянути апартаменти, коли тривали роботи з облаштування фасаду, на території стояв кран, а погода була весняно-примхливою.

Магія почалась ще зі входу на підземний паркінг. Потім ми піднялись до гаражів.

Привітний менеджер з продажів будівельної компанії Благо девелопер розповідав про особливості комплексу, серед яких найкраща локація, турбота про безпеку мешканців, спа-центр з флоатингом, 25-ти метровий басейн, кав’ярня на території (треба не забути загуглити, що таке флоатинг, думалось мені) допоки ми не піднялись на 12-й поверх. Там вже будь-які слова були зайвими.

Мабуть так і стається з найважливішим: мужчинами і домом.

Одразу розумієш, що в цій квартирі ніколи не буде телевізора, бо краєвиди з вікон такі, наче усі ранні імпресіоністи Франції зібрались разом, щоб їх намалювати.

Сірувате небо розчинається в холодній озерній воді, залишаючи лише зелень навколишньої природи.

Маленькі будиночки, пірси на озері, тоненькі лінії бігових доріжок, соковита зелень футбольного поля, мереживний місток на “острівець кохання” зачаровують з першого погляду і вже ніколи не зможуть покинути твоє серце і пам’ять.

Впевнена, що на початку літа звідси можна розгледіти навіть білизну снігу на вершинах Карпат. А теплого серпневого вечора насолоджуватись відблисками вогнів міста на тихому плесі озера. Помічати нові деталі в панорамі міста, милуватись туманом, що окутує води озера, спостерігати за життям містян.

Чітко уявляю, як ніжні сонячні промені на світанку розбудять мене і ноги самі заведуть побродити парком Шевченка. І чому я раніше не помічала наскільки зелений і свіжий Івано-Франківськ?

Ти одразу бачиш картинки того, як тут можна жити, де стоятиме книжкова шафа і велюрове фіолетове крісло, яке не сприймають твої рідні і роками погрожують позбутись його :)

В таких апартаментах одразу хочеться не просто мріяти про те, що буде з тобою через 10 років, а хапатись за будь-який аркуш паперу і планувати свооє життя, свій успіх, бо Парус доводить – можливо абсолютно все.

Навіть піднятись на дах шістнадцятого поверху, вдихнути повні легені повітря і почуватись “королем світу”.

Повертаючись з оглядин, я точно знала, що апартаменти в елітному комплексі ПАРУС – не просто житло, не просто статус, це рушій до дій, які зроблять твоє життя таким, про яке ти мріяв.

___

Березень, 2019р.

Софія Д. (Враження після оглядин апартаментів у комплексі PARUS)

Запис на огляд за телефоном: +38(098)66 23 47