Елітна нерухомість в Івано-Франківську приваблює інвесторів, тримаючи продажі на позначці 4-5% від продажу всіх новобудов. Вкладати кошти в нерухомість не просто традиція, а вимога часу, оскільки інші джерела капіталовкладення (депозити, цінні папери тощо) досі залишаються нестабільними та не викликають довіри громадян. Попри це потенційних клієнтів приваблює затишок міста, екологічність та безпека, близькість до найбільших курортів України.

Серед лідерів нерухомості класу «еліт» – апартаменти і пентхауси елітного комплексу PARUS від будівельної компанії «Благо». Елітні апартаменти захоплюють просторістю приміщення (180 – 360 кв. м), сучасним плануванням, найвищою якістю будівельних матеріалів та інженерних конструкцій. Вагомою перевагою є розташування в центральній частині Івано-Франківська, поблизу парку ім. Шевченка та міського озера. З вікон розкішних апартаментів відкривається панорама озера, всього міста і вершин Карпат. Це ексклюзивний проект, який став взірцем комплексного вирішення всіх житлових аспектів.

Крім естетичної краси, власники елітної нерухомості відзначають переваги: великий підземний паркінг з охороною, що забезпечить вільний і просторий двір, відмінна енергоефективна система опалення (конденсаційні котли Wessex ModuMax (Великобританія), сучасна електрифікація з найновішими типами з’єднань, найвищої якості алюмінієва фасадна система CW 50-HI від Reynaers (Бельгія) зі спеціальною передобробкою “SEASIDE A” та віконна система нового покоління MASTERLINE 8-HI від Reynaers Aluminium зі склопакетами, заповненими аргоном, а також з використанням прихованих петель, які підкреслюють ексклюзивний дизайн та буквально розчиняють вікна у особливо красивому малюнку фасаду будинку.

Пентхауси житлового комплексу Parus здивують навіть прихильників заміського життя – наявність великої тераси дає змогу облаштувати простір під басейн чи власний сад.  Елітне житло – це надійна інвестиція для успішних людей, що цінують перфекціонізм та не погоджуються на компроміси щодо якості та комфорту.

Купити пентхаус у ЖК PARUS від будівельної компанії «Благо» можна у відділі продажу, що знаходиться у м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35.

Отримати консультацію та записатись на огляд апартаментів і переконатись у бездоганній якості, можна за телефоном:

+38 067 180 63 23.