Ви досі мешкаєте в звичайних новобудовах, з великою кількістю сусідів? І чим дальше, тим менше це влаштовує? Таке життя не підходить Вам по статусу, по рівню безпеки, а про комфорт та власне паркомісце годі й мріяти.

Якщо Вам здається, що це про Вас, тоді Ваша душа потребує елітного житла!

Якими повинні бути елітні квартири розповів Аналітичний центр компанії blago developer. Власне, ця компанія першою і розпочала будівництво елітного житла в Івано-Франківську. Квартири класу Еліт – це певний спосіб життя, який пропонує компанія «blago developer». До одного з таких проектів відноситься комплекс елітних апартаментів Parus. Чим він особливий? Чому його обирають заможні люди? Цей комплекс викликає особливе відчуття, він викликає WOW-ефект!

Parus уособлює розкіш та статусність. Тут вдало поєднано локацію, преміум-інфраструктуру, сучасну технологію будівництва, систему безпеки та енергоефективність.

Покупці елітних квартир індивідуально узгоджують проект планування майбутньої квартири. Над реалізацією проекту Parus працювали архітектори Олег Абрамкін і Мар’ян Андрухів, котрі запропонували найкращі архітектурні рішення. Чого тільки вартує красивий та незвичний фасад об’єкту «Parus». Водяне дзеркало озера надихнуло архітекторів на створення «корабля», що стоїть під вітрилами – так з’явилася ідея скляного фасаду та зародилися його гнучкі лінії. Так, це важко і дорого! Але воно того варте, адже це елітне житло. Тож цього року «Parus» виграв премію від «Baumit» в номінації «найкращий фасад року».

Комплекс розташований в мальовничому куточку міста на березі озера, також відомого як Станіславське море, поряд з парком ім. Тараса Шевченка. Це майже перший приклад появи в місті сучасного житлового комплексу, в якому поєдналися інноваційні будівельні технології, що забезпечують внутрішній комфорт, та вдала інтеграція будівлі в природно-урбаністичний ландшафт.

Власники таких квартир насолоджуються комфортом. Як же чудово смакувати улюбленим напоєм на власній терасі пентхауса, споглядаючи неймовірні краєвиди міського озера та Карпат. Дозволити собі такий стиль життя можуть тільки статусні люди. Відповідно, невелика кількість людей. В комплексі Parus всього 177 квартир.

Мешканці комплексу можуть спокійно відпочивати, займатись власними справами, роботою, і не хвилюватись за безпеку своєї квартири. Адже квартири знаходяться під цілодобовим відеонаглядом та охороною. А також встановлено сучасні IP-домофони з функцією дистанційного управління за допомогою смартфона.

Особливою вимогою до таких квартир є наявність підземного паркінгу та якісні, надійні ліфти. Власники елітних квартир не стикатимуться з проблемами електрики та водопостачання. Також тут не передбачено газових систем. В помешканні заведений тільки тепловий лічильник.
Також тут працюватиме власна сервісна служба.
«blago developer» створює Ваш ідеальний світ!

Як купити квартиру в комплексі Parus дізнавайтесь за номером: +38 067 180 63 23